Drevenica Beniky je súčasťou obce Liptovské Beharovce. Nachádza sa na okraji osady Beniky, iba 200 m od hory neďaleko okresného mesta Liptovský Mikuláš. 

Výnimočné ubytovanie ponúka dotyk s prírodou, s tradíciami, so salašníctvom a s pozostatkami tradičného života na dedine. Svojou podhorskou polohou vám zabezpečí pokoj na samote uprostred čistej prírody, ale zároveň je len pár kilometrov od  termálneho aquaparku Tatralandia, Liptovskej Mary či obce Demänová, ktorá je vstupnou bránou do lyžiarskeho strediska Jasná. 

Je len málo miest, ktoré ponúka v dnešnej uponáhľanej dobe toľko pokoja a zároveň možností pre relax. Ja osobne toto miesto považujem za raj na zemi. Aj z tohto dôvodu som sa pred pár rokmi rozhodol, že tu nechcem tráviť len čas oddychu, ale celý život a presťahoval som sa z veľkomesta. Nikdy som toto rozhodnutie neľutoval.

Touto cestou ponúkame aj Vám nahliadnúť do tohto kúta Slovenska a prežiť tu verím že nezabudnuteľné chvíle či pocity. Neďaleko umiestnený salaš ponúka v letnom období možnosť zakúpiť si výborné čerstvé syrové výrobky a žinčicu. Vidieť, ako prebieha život na salaši, pasenie ovečiek na okolitých zelených lúkach.

V Drevenici Beniky nájdete pohodlné ubytovanie na Liptove. V drevenici môžete zažiť príjemnú dovolenku počas celého roka. Naše ubytovanie je zaradené aj na stránke ubytovanie Západné Tatry a tiež v hlavnej kategórii drevenice na prenájom, kde patrí naša drevenica k najobľúbenejším a k najrezervovanejším.

Verím, že na Benikách, tomto malebnom miestečku nájdete pokoj, pohodu a to čo máte v predstavách. My sa posnažíme Vám k tomu dopomôcť.